İkinci El Eşya Alım Ve Satım

Eşyalarınız satmaya karar verdiğiniz an sizlere en hızlı ve güvenli hizmeti sunacak firma emrinizde. Kurumsal olan ve müşterisini memnun etme gayreti içinde olan firmamızı tercih edin ve rahat edin.

Ankara ikinci el eşya alacak kişiler için bir çok dalda eşya teminatı yapılmaktadır. Aynı şekilde temiz ikinci el eşya satacak olan kişiler için de alım yapılmaktadır.
Hangi Kategori Altında Ürün Alımı Ve Satımı Yapılmaktadır?
İkinci el eşya alacak kişiler için bir çok kategoride ürün stoğumuz bulunmaktadır. Satışını yaptığımız ikinci el eşyaların tamamı temiz ve hasarsız ürünlerdir. Memnun kalmayacağınız ürünlerin satımı tarafınıza yapılmamaktadır. Firmamızda hangi başlıklar ile ürün alımı ve satımı bazı yapılıyor buna bir göz atalım;
– Beyaz eşyalar,
– Makam odalar,
– Salon ve Oturma odası koltuk takımları,
– Bilgisayar,
– Ofislerde kullanıla bilecek elektronik cihazlar (Fax, Fotokopi, telefon v.b),
– Klima,
– Mutfağınız da kullanabileceğiniz araç gereçler,
– Mutfakta kullanılabilecek elektronik eşyalar,
– Oturma odaları ve salon takımları (televizyon sehpası, gümüşlük, dolap v.b tüm eşyalar),
– Sadece evle sınırlı değil cafenize alacağınız veya cafenizden satacağınız ikinci el eşyalar ile de ilgilenmekteyiz.
Tüm bu eşyalar var daha fazlası hakkında bilgi alabilmek için www.ikincielesyaalanlar.com.tr web sitemiz üzerinden bilgi alabilir takıldığınız konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eviniz veya ofisiniz ile alakalı tüm ikinci el alım ve satım işlemlerinizde sizlere yardımcı olacağız. İkinci el eşya alacak olan kişilerin tarafımızla irtibata geçmesi ile karlı bir alışveriş yapacaklardır. Hem ürün kalitesi ile hemde fiyat olarak üst düzeyde hizmet vermekteyiz.